Zadzwoń 500 693 973
  • Napisz do Nas
  • kontakt@zlotykluczyk.pl
  • Pon - Pt: 7:00 - 18:00
  • Weekend : Nieczynne

Pogotowie Ślusarskie

zlamany kluczyk
awaria w domu
Pogotowie ślusarskie

Złoty Kluczyk

Jesteśmy firmą, która już od lat oferuje klientom usługi w zakresie pogotowia slusarskiego. Zdobyliśmy doświadczenie, posiadamy umiejętności i wiedzę, które pozwalają nam działać na rzecz naszych Klientów w taki sposób, że systematycznie powiększamy liczbę zadowolonych z naszych usług osób.

Nasze zaangażowanie w pracę sprawia, że Złoty kluczyk stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm ślusarskich w Krakowie.

Jeśli masz jakikolwiek problem z zamkiem – zadzwoń do nas i umów się z jednym z naszych ślusarzy. Jesteśmy także specjalistami od awaryjnego otwierania drzwi oraz awaryjnego otwierania samochodów! Przed nami żaden zamek nie ma tajemnic.

Naszym celem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego też naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, które zagwarantują ochronę mienia oraz zapewnią poczcie bezpieczeństwa Twoim najbliższym i pracownikom. Z zamkami zamontowanymi przez naszych ślusarzy z pewnością możesz się czuć się komfortowo.

Wykonujemy serwisy wszelkiego rodzaju zamków, pomagamy w nagłych wypadkach, kiedy zatrzaśniesz drzwi do domu, biura lub samochodu, realizujemy usługi takie jak naprawa zamków oraz montaż i wymiana zamków.

Zapraszamy do kontaktu z nami przez telefon lub e-mail. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Nie zwlekaj – skorzystaj z profesjonalnych usług już dziś!

Zadzwoń do Nas

500 693 973